eBA’da Tüm İş Akış Süreçleriniz Nasıl Yöneteceğinizi Biliyor Muydunuz?

İşletmelerin çoğu  çok sayıda departman ve ekipten oluşan yönetmesi zor bir yapıdır. Bu kadar çok ekibi ve departmanı yönetmek için çok fazla kaynak ve vakit harcanması gerekir. Buna ek olarak tüm bu departman ve altında yer alan ekiplerinin dokümantasyonunun doğru şekilde yapılması çok büyük önem taşıyor. Tüm departmanlar için takip edilmesi gereken çok sayıda iş akışları mevcut.  Bunları yönetmek zaten yeterince karmaşık ama buna ek olarak ekipler arası iş akışı ve bu ekiplerin hepsinin kurum içindeki koordinasyonunu sağlamak oldukça kritik.  Ekipler arasındaki koordinasyonun  gerektiği şekilde sağlanamaması durumunda müşteriler, işletme ve dolayısıyla tüm paydaşlar zarar görebilir. Kazan- kazan sisteminde hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın mutluluğunu yönetmemiz gerekiyor.

Peki ekiplerimizi daha iyi yönetirken iş akış süreçlerimizi de nasıl daha iyi hale getirebilir ve   çok sayıda değişkeni nasıl daha kolay yönetebiliriz? Erp sistemleriyle uyumlu eBA sayesinde işletme fonksiyonlarının tümünü tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Aşağıda bunu nasıl yapabileceğinizi detaylıca açıklamaya çalıştık.

Departmanlar Arası İletişimi Kolaylaştırın

Kurumsal hafızanızı en iyi şekilde yönetmek istemez miydiniz? eBa sayesinde tüm iş akış süreçlerinin standardizasyonunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İnsan kaynaklarından satın almaya, satın almadan finansa tüm departmanlarınızın rahatlıkla kullanacağı eBA’yı deneyerk departmanlar arası iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Erp sistemlerine uyumlu eBA ile departmanlar arası iletişim hiç olmadığı kadar kolay! eBA size güvenli erişim ve minimum kod yazım ihtiyacı ile beklediğinizden fazlasını sunuyor.

 Hangi ekip üyesinin hangi görev üzerinde çalıştığını takip etmekte zorlanıyor musunuz? Hangi çalışanın hangi görev ile ilgilendiğini, kimin hangi işe ne kadar vakit ayırdığını gözlemlemek sizin için çok çaba gerektiriyor olabilir. eBA’nın  rol bazlı iş akışlarıyla ekibinizi yönetmek çok daha az vakit alacak ve kolaylaşacak!

Kağıtsız Dokümantasyon Yöntemi ile Tanışın

Dünyamızda kaynaklarımız azalırken siz de hem sosyal sorumluluğunuz hem de masraflarınızı azaltmak için kağıt kullanımını azaltmak istemez misiniz?

İş akış süreçlerini yönetmek için genellikle yazılı pek çok dokümanı kontrol altında tutmak ve dosyalamak gerekiyor. Bu dosyalama işleri fazla vakit ve emek gerektirebiliyor.  Tüm bunları dijital ortamda yapabilirken neden basılı evraklara zamanımızı ve paramızı harcalayalım? Dosyalar arasında kaybolmak yerine tüm süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz.

En Önemli Kaynağınız Olan Zamanı Geri Kazanın

eBa sayesinde departmanlar arası iletişiminizi kolayca yönetebilir, kod yazmakla uğraşmadan versiyonlama yapabilir ve kurumsal uygulamalarda hızlı ve kolay entegrasyon sağlayabilirsiniz. İş süreçlerinizi eBa ile standarize ederek süreç odaklı iş yapma anlayışını işletmenize entegre edebilirsiniz.

eBa’nın sürükle ve bırak teknolojisiyle belgelerinizi saatlerinizi harcamadan düzenleyebilirsiniz ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Bu içeriğimizde eBa ile iş akış süreçlerinizi nasıl yönetebileceğinizi açıklmaya çalıştık, soru ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz.Bir cevap yazın