Covid-19 Döneminde İş Süreçlerinizi eBA ile Yönetmenin Tam Zamanı

Tüm dünyayı saran covid-19 virüsü çalışma hayatının tüm çehresini değiştirdi. Hemen her sektör mümkün olan en az çalışan ile saha çalışmalarını yürütme yoluna gitti. İşleyişin devam etmesi için kalan çalışanların evden katkı vermelerinin nasıl sağlanacağı ise eBA ile tanışmamış firmalar için bir muamma.

Böylesi bir salgında mümkün olan en az sayıda çalışanın sahada olması toplum sağlığı için bir zorunluluk. Fakat işletmenin devamlılığı için de bir takım zorunluluklar var. Müşteri memnuniyetinin sağlanması, kârlılık oranlarının belirli bir seviyenin altına inmemesi gerekiyor. Her şeyden önemlisi, bu zor günleri atlatırken şirketin maddi anlamda zarar görmemesi lazım. Bunların tamamının aynı anda sağlanabilmesinin tek yolu ise uzaktan çalışma ortamının oluşturulması.

eBA ile Çevrimiçi Dokümantasyon ve Koordinasyon

Uzaktan veya evden çalışma ortamının oluşturulabilmesi, üçüncü parti bir kuruluştan destek almadan oldukça zor. En azından VPN desteği ile çalışanların şirket bilgisayarlarına bağlanabilmesi sağlanmalı. Fakat bu ne derece yeterli? Kurumsal firmalardaki önemli evrakın imzalanması işi, devlet kurumları ile yapılacak yazışmaların gerçekleştirilmesi ve pek çok diğer konuda hala basılı dokümanlara ihtiyaç duyuluyor.

eBA, uzaktan çalışmanın tam manasıyla karşılanmasını sağlıyor.

Evden çıkmanın son derece tehlikeli bir hale geldiği salgın günlerinde, yalnızca bir dosyanın imzalanması için güvenli ortamı terke etmek çok da akıl karı değil. eBA, şirket çalışanlarının güvenli ortamlarını terk etmeden elektronik imza ile gerekli evrakı imzalamasını sağlamaktadır.

eBA, iş süreçlerini de sistem üzerinden birbirine bağlayan bir yazılımdır. Yani fiziksel temasın olmadığı durumlarda dahi iş süreçleri ve kişiler arasındaki koordinasyonu maksimum seviyeye çıkarır. Hatta bazı durumlarda iletişimi şirket ortamından daha kolay bir hale getirir. Böylece işleyiş devam eder ve aksaklıkların önüne geçilerek firmanın hizmetlerinin sürmesi sağlanır.

eBA Sisteminin Avantajları

  • Kâğıt bağımlılığını bitirir. Tüm evrak sistem üzerinde görüntülenebilir hale gelir.
  • Kâğıt masrafı ortadan kalkar.
  • Kolay dokümantasyon ve arşiv imkanı sağlar.
  • İş süreçlerinin performanslarında yükselme meydana gelir.
  • Süreçler birbirine entegre hale gelir. Uzaktan bağlantıda bile maksimum koordinasyon sağlanır.
  • Web tabanlı bir yazılım olduğu için hızlı ve güvenilirdir.

eBA, covid-19 ile büyük bir darbe alacağı söylenen tüm sektörlere bir çözüm yolu sunmaktadır. Bu sistem sayesinde firmanızın hem bugününü hem de geleceğini garanti altına alabilirsiniz.



Bir cevap yazın